ZIMOWISKO 2018!
Dlaczego z Bemolem?
O Bemolu

Kadra

Jerzy Skoczylas (pan Bemol) - skrzypek, organista, założyciel i właściciel firmy, kierownik obozów. Na co dzień nauczyciel skrzypiec w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Krakowie. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Na obozach specjalizuje się w „ogłoszeniach palafialnych”. Czas spędzony pod jego okiem zapamiętacie na długo ;)
Kornelia Baron-Skoczylas - współzałożycielka i kierowniczka obozów Bemola. Pracuje jako nauczyciel fortepianu w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej im. Kardynała Fr. Macharskiego w Krakowie. Jest osobą bardzo konsekwentną i wymagającą. Przy niej Twoje dziecko z pewnością nauczy się dyscypliny i porządku.
Piotr Czajkowski - na „Bemola” jeździ od wielu, wielu lat. Pracuje w Szkole Podstawowej Nr 162 w Krakowie, ukończył Akademie Wychowania Fizycznego i jest instruktorem narciarstwa. Człowiek z charakterem, pracowity i sumienny, dobry kolega, świetny wychowawca. Potrafi rozwiązać i zażegnać każdy konflikt. Przy nim dzieci nauczą się zasad fair-play. Wielbiciel starych samochodów.
Renata Sperka-Bernacka - nauczycielka skrzypiec w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie. Ukończyła Akademie Muzyczną. Na „Bemola” jeździ od …zawsze. Niezwykle miła, troskliwa, opiekuńcza. Roztacza wokół dobrą energie. Zawsze uczynna i uśmiechnięta.
Maryla Śmigla - Artystka, pedagog, autorytet. Ujmująca osobowość, wielkie serce, łagodność i charyzma. Zaraża miłością do Sztuki, zapoznaje z wielorakością plastycznych technik. Dzieci malujące pod jej okiem wyczarowują prawdziwe dzieła sztuki.
Monika Filipowicz - aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im.A. Zelwerowicza w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Współpracuje z Teatrem Groteska. Animatorka materii nieożywionej. Zdarza jej się również animować materię bardzo ożywioną- dzieci. Prowadzi zajęcia teatralne oraz warsztaty dla osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętność bezpiecznego posługiwania się głosem. Lubi głośno spiewać i słuchać ciszy.
Mateusz Hrynkiewicz - kompozytor, aranżer, realizator dźwięku, producent muzyczny, wychowawca i animator czasu wolnego. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie, w klasie fortepianu. Uczeń Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz student Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Aranżer i klawiszowiec w wielu krakowskich zespołach rozrywkowych.
Agnes Hajek - studentka VI roku Akademii Medycznej w Krakowie. Szlachetna, piękna w rysach i charakterze, pogodna, pełna klasy i empatii. Zjednuje sobie serca dzieci - rozmową i uśmiechem. Swoją kulturą inspiruje i zaraża tych z którymi przebywa.
Kasia Sołkowska - studentka Energetyki na Politechnice Krakowskiej i instruktorka narciarstwa. Ukończyła Szkołę Muzyczną I-go Stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie w klasie fortepianu. Jej głównymi zainteresowaniami są muzyka, taniec i psychologia. Na Bemola jeździ od 7-go roku życia, od niedawna jako wychowawca kolonijny. Kasia zapewnia mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii na każdy dzień! ;)
Emilia Wójtowicz - ukonczyła studia licencjackie na Akademii Muzycznej w Krakowie - specjalność altówka. Obecnie studentka I roku studiów magisterskich oraz studiów podyplomowych na Akademii Ignatianum w Krakowie - kierunek Pedagogika. Jej mottem jest cytat Konfucjusza - "wybierz pracę, którą kochasz, a nie bedziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu". Zaangażowana w to co robi. Troskliwa, pomocna i opiekuńcza, zawsze stara się do każdego podejść indywidualnie.
Jarosław Małysiak - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor narciarstwa zjazdowego, gimnastyki sportowej i fitness- ćwiczenia siłowe. Żeglarz jachtowy oraz młodszy ratownik WOPR. Pracuje jako nauczyciel WF-u w Szkole Podstawowej Nr 164 (Zespole Szkół Sióstr Nazaretanek) w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony. Jego pasją jest aktywny tryb życia i tym chce zarażać wszystkich dookoła.
Kasia Zielińska - certyfikowany nurek federacji PADI, instruktor narciarstwa i tenisa ziemnego, które trenuje z powodzeniem i sukcesami. Wolontariuszka licznych wydarzeń sportowych. Z rekreacją i pedagogiką jest związana od najmłodszych lat. Obecnie studentka V-go roku AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończyła studia licencjackie ze specjalnością Odnowa Biologiczna, teraz kończy studia magisterskie ze specjalizacją Manager Sportu. W swojej pracy najbardziej ceni pracę z dziećmi i swoje osobiste zaangażowanie w relacjach z nimi. Prywatnie opiekun dwóch szalonych kotów i jednego, wiecznie głodnego Berneńczyka.
Anita Starowicz - studentka piątego roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjna. Kochająca sport, w szczególności sporty wodne i zimowe, miłośniczka wrotkarstwa i wycieczek górskich, uwielbia pracę z dziećmi, jest życzliwa i pomocna, na dodatek nie boi się wyzwań ani żadnej pracy. Obecnie prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki sportowej i artystycznej z dziećmi w wieku 3-9 lat. Czynna wolontariuszka Światowych Dni Młodzieży.
Paweł Chmielewski - absolwent OSM i POSM w klasie Leona Olejniczaka, obecnie student klasy perkusji na Akademii Muzycznej w Krakowie. Swoje umiejętności i doświadczenia nabywa podczas wielu kursów mistrzowskich z wykładowcami z całego świata oraz grając w wielu projektach kameralnych i orkiestrowych. Jest fanem robienia czegoś z pozornie niczego co z pewnością będzie można zobaczyć na zajęciach. Poza tym wieloletni instruktor harcerski i ratownik HOPR.
Paulina Strzelec - ukończyła Renowacje Zabytków w Liceum Plastycznym im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu. Absolwentka Projektowania wnętrz i przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych , obecnie studiuje Wzornictwo na Uniwersytecie Pedagogicznym, rysuje, maluje. Jej pasją jest projektowanie ubioru.
Eligiusz Skoczylas - jedno z dwóch niesfornych dzieci Pana Bemola i Pani Bemolowej. Ukończył Szkoły Muzyczne I i II stopnia, obie na Basztowej w Krakowie. Obecnie student III roku na Akademii Muzycznej w Krakowie - specjalność fortepian. A więc na co dzień pianista, w wolnym czasie zapalony kibic sportu, szczególnie piłki nożnej i siatkówki. Ponadto pasjonat współczesnego kina. Jego wadą jest to, że ciężko się z nim dogadać w godzinach porannych. Na „Bemolu” od 4 roku życia. Zaliczył już etap obozowicza, obecnie przechodzi etap wychowawcy. Co będzie dalej, czas pokaże...
Kacper Dąbrowski - genialny flecista, nie z Hameln ale ze Starego Sącza. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym im. Fr. Chopina w Warszawie. Za pomocą muzyki i uśmiechu zmienia świat na lepszy. Charyzmatyczny, świetny muzyk, dobry kolega. Propagator muzyki współczesnej.
Joanna Plata - "Jestem instruktorem tańca w Szkole Tańca SO BEAT w Nowym Sączu oraz wychowawcą kolonijnym. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem i muzyką. Swój talent rozwijam każdego dnia, a praca z dziećmi i młodzieżą daje mi niesamowitą motywacje do rozwijania siebie oraz zarażania innych moją pasją. Swój warsztat pracy rozwijam pod okiem doświadczonych instruktorów m.in.Aneta Tucznio Worwa, a także uczestnicząc w rozmaitych warsztatach oraz konkursach tanecznych. Uwielbiam pracę z dziećmi a moje pogodne usposobienie oraz podejście pedagogiczne sprawia, ze dzieci z wielką radością biorą udział w zajęciach.".
Ola Nowomiejska - tancerka i instruktorka takich styli jak hip hop i jazz. Studiuje Choreografie i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Tańczy od najmłodszych lat. Zaczynała tańcem towarzyskim, następnie rozpoczęła przygodę z Dziecięcym Zespołem Tanecznym "ZeZ" gdzie zdobywała liczne nagrody. Kolejnym etapem był Teatr Tańca "Revolta" oraz grupy pokazowe w Krakowie. Brała udział w licznych turniejach i festiwalach. Olę wyróżnia wyjątkowe podejście do dzieci, które ją uwielbiają. Nauka tańca pod jej kierunkiem to cudowna zabawa.
Wiola Jagieła - ukończyła Teorię Muzyki na Akademii Muzycznej w Krakowie, nadal kontynuuje studia na kierunku Rytmika. Na co dzień pracuje w szkole muzycznej jako nauczyciel rytmiki i przedmiotów teoretycznych oraz w przedszkolach gdzie prowadzi zajęcia rytmiczne.
Dorota Faber - ukończyła Wydział Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego i kilkaset kursów. Kocha jeździć na obozy na których bawi się razem z dziećmi. Specjalistka od podchodów. Nasz obozowy dr House w spódnicy i prawa ręka Bemola. Na udzieleniu pierwszej pomocy zna się lepiej niż niejeden lekarz. Troskliwa i opiekuńcza. Absolutnie zaangażowana w to co robi. Zawsze uśmiechnięta.
Stanisław Faber - ukończył Akademie Wychowania Fizycznego. Wesoły, lubiany przez dzieci. Budzi sympatię i zaufanie. Wie jak chodzić z kijkami, bowiem napisał magisterską dysertację o Nordic Walking. Obecnie pracuje w firmie farmaceutycznej.
Natalia Krosta - ukończyła Liceum Turystyczno-Sportowe w Proszowicach. Obecnie studiuje Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Jej głównymi zainteresowaniami są muzyka, sport i rekreacja. Zdobywczyni wielu nagród w tenisie stołowym. Wychowawca na Bemolu od 2013 roku.